Խաղերի օրացույց ⋆ «Շրջապատ»

ԽԱՂԵՐԻ ՕՐԱՑՈՒՅՑ

1-ին տուր
 ԱմսաթիվԺամ (մոսկովյան)  Խաղ ԽմբերՀաշիվ
 14 հունիսի18:00  Ռուսաստան — Սաուդյան Արաբիա
 А խումբ5:0
 15 հունիսի15:00  Եգիպտոս — Ուրուգվայ А խումբ0:1 
 15 հունիսի18:00  Մարոկկո — Իրան В խումբ0:1 
 15 հունիսի21:00  Պորտուգալիա — Իսպանիա В խումբ3:3 
 16 հունիսի13:00  Ֆրանսիա — Ավստրալիա С խումբ2:1 
 16 հունիսի19:00  Պերու — Դանիա С խումբ0:1 
 16 հունիսի16:00  Արգենտինա — Իսլանդիա D խումբ1:1 
 16 հունիսի22:00  Խորվաթիա — Նիգերիա D խումբ2:0 
 17 հունիսի15:00  Կոստա-Ռիկա — Սերբիա E խումբ0:1 
 17 հունիսի21:00  Բրազիլիա — Շվեյցարիա E խումբ1:1 
 17 հունիսի18:00  Գերմանիա — Մեքսիկա F խումբ0:1 
 18 հունիսի15:00  Շվեդիա — Հարավային Կորեա F խումբ1:0
 18 հունիսի18:00  Բելգիա — Պանամա G խումբ3:0
 18 հունիսի21:00  Թունիս — Անգլիա G խումբ1:2
 19 հունիսի15:00  Կոլումբիա — Ճապոնիա H խումբ1:2 
 19 հունիսի18:00  Լեհաստան — Սենեգալ H խումբ1:2 

 

2-րդ տուր
 ԱմսաթիվԺամ (մոսկովյան)  Խաղ  ԽմբերՀաշիվ
 19 հունիսի21:00  Ռուսաստան — Եգիպտոս А խումբ3:1 
 20 հունիսի18:00  Ուրուգվայ — Սաուդյան Արաբիա А խումբ 
 20 հունիսի15:00  Պորտուգալիա — Մարոկկո В խումբ 
 20 հունիսի21:00  Իրան — Իսպանիա В խումբ 
 21 հունիսի15:00  Դանիա — Ավստրալիա С խումբ 
 21 հունիսի18:00  Ֆրանսիա — Պերու  С խումբ 
 21 հունիսի21:00  Արգենտինա — Խորվաթիա D խումբ 
 22 հունիսի18:00  Նիգերիա — Իսլանդիա D խումբ 
 22 հունիսի15:00  Բրազիլիա — Կոստա-Ռիկա E խումբ 
 22 հունիսի21:00  Սերբիա — Շվեյցարիա E խումբ 
 23 հունիսի18:00  Հարավային Կորեա — Մեքսիկա F խումբ 
 23 հունիսի21:00  Գերմանիա — Շվեդիա F խումբ 
 23 հունիսի15:00  Բելգիա — Թունիս G խումբ 
 24 հունիսի15:00  Անգլիա — Պանամա G խումբ 
 24 հունիսի18:00  Ճապոնիա — Սենեգալ H խումբ 
 24 հունիսի21:00  Լեհաստան — Կոլումբիա H խումբ 

 

3-րդ տուր
 ԱմսաթիվԺամ (մոսկովյան)  Խաղ  ԽմբերՀաշիվ
 25 հունիսի17:00  Ուրուգվայ — Ռուսաստան А խումբ
 25 հունիսի17:00  Սաուդյան Արաբիա — Եգիպտոս А խումբ
 25 հունիսի21:00  Իրան — Պորտուգալիա В խումբ
 25 հունիսի21:00  Իսպանիա — Մարոկկո В խումբ
 26 հունիսի17:00  Դանիա — Ֆրանսիա С խումբ
 26 հունիսի17:00  Ավստրալիա — Պերու С խումբ
 26 հունիսի21:00  Նիգերիա — Արգենտինա D խումբ
 26 հունիսի21:00  Իսլանդիա — Խորվաթիա D խումբ
 27 հունիսի
21:00  Սերբիա — Բրազիլիա E խումբ
 27 հունիսի21:00  Շվեյցարիա — Կոստա-Ռիկա E խումբ
 27 հունիսի17:00  Հարավային Կորեա — Գերմանիա  F խումբ
 27 հունիսի17:00  Մեքսիկա — Շվեդիա F խումբ
 28 հունիսի21:00  Անգլիա — Բելգիա G խումբ
 28 հունիսի21:00  Պանամա — Թունիս G խումբ
 28 հունիսի17:00  Ճապոնիա — Լեհաստան H խումբ
 28 հունիսի17:00  Սենեգալ- Կոլումբիա H խումբ

 

1/8 եզրափակիչ
 ԱմսաթիվԺամ (մոսկովյան)  ԽաղՀաշիվ
 30 հունիսի17:00  1. 1С — 2D
 30 հունիսի21:00  2. 1А — 2В
 1 հուլիսի17:00  3. 1В — 2А
 1 հուլիսի21:00  4. 1D — 2С
 2 հուլիսի17:00  5. 1Е — 2F
 2 հուլիսի21:00  6. 1G — 2H
 3 հուլիսի17:00  7. 1F — 2E
 3 հուլիսի21:00  8. 1H — 2G

 

1/4 եզրափակիչ
 ԱմսաթիվԺամ (մոսկովյան)  ԽաղՀաշիվ
 6 հուլիսի17:00  1. 2-րդ խաղի հաղթող — 1-ին խաղի հաղթող
 6 հուլիսի21:00  2. 5-րդ խաղի հաղթող — 6-րդ խաղի հաղթող
 7 հուլիսի17:00  3. 7-րդ խաղի հաղթող — 8-րդ խաղի հաղթող
 7 հուլիսի21:00  4. 3-րդ խաղի հաղթող — 4-րդ խաղի հաղթող

 

1/2 եզրափակիչ
 ԱմսաթիվԺամ (մոսկովյան)  ԽաղՀաշիվ
 10 հուլիսի21:00  1. 1-ին խաղի հաղթող — 2-րդ խաղի հաղթող 
 11 հուլիսի21:00  2. 4-րդ խաղի հաղթող — 3-րդ խաղի հաղթող 

 

3-րդ տեղի համար խաղ
 ԱմսաթիվԺամ (մոսկովյան)  ԽաղՀաշիվ
 14 հուլիսի17:00 

 

Եզրափակիչ
 ԱմսաթիվԺամ (մոսկովյան)  ԽաղՀաշիվ
 15 հուլիսի18:00 

287 դիտում